FlareGet-rychlejší stahování

fgFlareGet Vám umožní rychlejší stahování dat z netu, je integrovatelný do prohlížečů a umožňuje například i stažení videí z Youtube. Je to plně vybavený download manažer a akcelerátor pro Linux i Windows. FlareGet je klasický správce stahování, který se snaží maximalizovat rychlost stahování. Užitečné může být i automatické třídění souborů na základě přípony. Nechybí ani plánované stahování v určitý čas, stanovení limitu pro souběžné stahování několika souborů apod.Podporuje dynamické segmentace souborů, HTTP zřetězení pro urychlení stahování a další funkce. FlareGet používá pro urychlení stahování algoritmus robustní dynamické segmentace souborů. Stahovaný soubor je rozdělen do několika segmentů, aby se zvýšila rychlost stahování. Vedle dynamické segmentace souborů je používán i protokol HTTP, což dále urychluje pipelining každého segmentu až šestkrát.

 

Nastavení_003

 

 

Nainstalujte si FlareGet v Linux Mintu

pro 32-bit:

Příkazy terminálu:
sudo apt-get install gdebi
wget flareget.com/files/flareget/debs/i386/flareget_3.2-42_i386.deb
sudo gdebi flareget_3.2-42_i386.deb

 

pro 64-bit:

Příkazy terminálu:
sudo apt-get install gdebi
wget flareget.com/files/flareget/debs/amd64/flareget_3.2-42_amd64.deb
sudo gdebi flareget_3.2-42_amd64.deb

 

Flareget Download Manager_001

Ovládání je pohodlné a intuitivní, tento program doporučuji zejména těm, kteří často stahují, ti jistě FlareGet ocení. Program je lokalizován do češtiny, slovenština zatím chybí.

 

O aplikaci_001

 

Webová stránka projektu je http://flareget.com/ , kde si také můžete stáhnou potřebné .deb balíčky, pokud Vám nevyhovuje instalace v terminálu.

 

 

 

 

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.