Audience media player – další přehrávač pro Linux Mint

[singlepic id=825 w=100 h=100 float=right]V souvislosti s blížícím se vydáním nové verze multimediálního přehrávače Audience neuškodí si jej připomenout a otestovat. Audience je minimalistický přehrávač, vyvinutý na základě GStreameru a napsaný v Vala.

Blíží se druhé vydání Audience a jeho vývojáři vyzývají uživatele na pomoc při jeho zkoušení. V nové verzi nejsou k dispozici žádné významné změny a nové funkce, ale bylo opraveno velké množství chyb. Takže pokud chcete pomoci vývojářům testovat nebo si jen chcete Audience vyzkoušet, tak čtěte dál.

Audience přichází s krásným, minimalistickým rozhraním a má jen velmi málo možností nastavení. Panel nastavení (přidána podpora náhledů) spolu s tlačítkem Play / Pause na bočním panelu (kde můžete otevřít playlist a jazyk nebo titulky), přepínací tlačítko a tlačítko Přidat do playlistu se zobrazí v dolní části a ve výchozím nastavení je u nich nastaveno automatické skrývání. Dalších několik nastavení je pak možné upravit pomocí Dconf editoru.

 

[singlepic id=826 w=420 h=340 float=center]

 

Instalace přehrávače Audience 

Než zahájíte vlastní instalaci, vezměte prosím na vědomí, že tento PPA obsahuje základní balíčky, které jsou nestabilní, takže si pečlivě přečtěte popis PPA před jeho přidáním. Přehrávač Audience lze nainstalovat v Linux Mintu pomocí přidání PPA a vlastní instalace balíčku takto:

user@computer:$ sudo add-apt-repository ppa:elementary-os/daily

strong>user@computer:$ sudo apt-get update

strong>user@computer:$ sudo apt-get install audience

 

Po instalaci se vám zobrazí ikona pro spuštění Audience v Menu – Zvuk a video – Audience. Web projektu najdete na https://launchpad.net/audience. Případné chyby hlaste na @ Launchpad.

Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.