Představení: Michal Stanke

Když minulý víkend předchozí majitel webu oznámil, že už jej nechce dále spravovat, rozhodl jsem se zachránit co nejvíce. Rád bych se tedy všem představil a přiznal, jaké mám záměry.

Jmenuji se Michal Stanke, studuji FEL ČVUT a Linux používám poslední asi 3 roky. Od roku 2010 jsem zapojený v české komunitě Mozilla.cz, kde se mimo jiné starám o lokalizaci Firefoxu a také chod webových stránek. I když mám Linux-mint-czech.cz v RSS čtečce a sledoval jsem většinu článků, nikdy jsem sám nepřispíval. Minimálně do konce roku se na tom ani nic nezmění. První se chci zaměřit na fungování webu po technické stránce a zajistit vám, současným přispěvatelům, ničím nerušené psaní, a návštěvníkům dostupné a funkční stránky.

Proto tedy prosím všechny, kdo se na webu jakkoliv podílíte, nebo se chcete podílet, napište mi na mstanke@linux-mint-czech.cz, jaká je vaše role a co je podle vás na webu nejdůležitější – o co bych se měl postarat jako první.

Záložka pro permanentní odkaz.

17 reakcí na Představení: Michal Stanke

 1. vxmery říká:

  Je fajn, že web bude pokračovať. Veľa zdaru Michal 🙂

 2. Halvoň Ivan říká:

  Ak by bol problém, neváhajte sa obrátiť aj na mňa. Tomuto sa venujem denne a poradím a pomôžem rad. Linuxu sa venujem už cca 10r, Mint používam cca 3roky, a živým sa aj správou domén a webov. Tak ak by bolo treba, tak na mail 🙂

 3. Ivan Halvon říká:

  Veľa zdaru. Keby bolo nutné rad pomôžem aj ja. Doménam sa venujem každý deň. Veľa šťastia prajem 🙂

 4. skrob říká:

  Tak ještě jsem se z toho oznámení o možném konci webu úplně nevzpamatoval, díky bohu za pokračovatele. Už mi zmizel linuxmint-art, dále oblíbený linuxscreenshots a teď toto. Díky, že to není pravda.

 5. Petr říká:

  Děkuji a přeji ať se daří. A taky podporu komunity.

 6. romanos74 říká:

  Děkuji že jsi web převzal, držím pěsti ať se ho daří provozovat ve stejné, ne li lepší kvalitě i nadále. 🙂

 7. alfi51 říká:

  Nepatřím mezi autory článků a patřím mezi mírně pokročilé uživatele, Linux Mint používám asi 2 roky,i když s linuxem už experimentuji asi 10 let. Ale proč píši: chtěl jsem se zaregistrovat, ale píše mi to, že můj nick i emailová adresa už je používána a když se chci přihlásit, můj účet není aktivován. A marně čekám na aktivační e-mail. Můžete s tím něco udělat?

  • Michal Stanke říká:

   Nechal jsem znovu poslat aktivační e-mail. Pokud by během hodiny nepřišel a nebyl ani ve spamu, napište mi e-mailem a já účet aktivuji ručně.

 8. Michal Stanke říká:

  Děkuji všem za podporu a doufám, že nezklamu.

 9. Josef Holeček říká:

  Zdravím komunitu, jsem nováčkem v užívání Linuxu mint a mám problém s tiskárnou canon ip 100, vyjede mi při tisku vždy čistý papír, je tu někdo kdo by mi poradil ?

 10. Miroslav Kucko říká:

  Zdravim pStanke.skusal some say registration s mailing:miroshef@hotmail.com,ale nedostal som aktivacny mail.da as s tym nieco urobit?

 11. Divinek říká:

  Jsem rád, že web bude pokračovat. Držím palce.

 12. alfi51 říká:

  Dobrý den. Nefunguje Mapa uživatelů.

 13. M_ říká:

  Dobrý den jsem začátečník uživatel Linux Mintu a velmi se mi líbí.Souběžně užívám více systémů a nyní jsem cíleně jsem tyto stránky otevřel se záměrem se podělit o moji zkušenost že v porovnání s W7 je prohlížení webu s Firefoxem v Mintu vynikajicí napadá mě přirovnání luxusní , nesrovnatelně lepší.

 14. alfi51 říká:

  Dobrý den,
  Mapa uživatelů nefunguje a byla přesunuta do koše. Můžete to opravit? Děkuji.