FossaMail – Moderní pošťák – 9.díl

Tak z minulých dílů jsme dali dohromady stažení, instalaci, lokalizaci programu, nastavení příchozí i odchozí pošty a doexportovali jsme si adresář. Je to , ale všechno, co můžeme s tímto programem dělat? Určitě ne. Program má možnost instalace nespočtu doplňků, které Vám umožní využít mnoho dalších funkcí.Jedním z těchto doplňků je i ten, který jsme již nainstalovali a to je Lighting. Umožňuje Vám vytvářet vlastní kalendáře, odebírat kalendáře z webu a spravovat přímo uvnitř FossaMailu váš čas. Kromě toho obsahuje správce úkolů, pomocí něhož můžete spravovat integrovaný kalendář a seznam úkolů.

Například jednoduchá instalace kalendáře se státními svátky. Navštívíte tuto stránku a stáhnete si, jaký kalendář potřebujete.

  • Klepněte pravým tlačítkem myši na odkaz kalendáře státních svátků, který chcete instalovat a zvolte Uložit odkaz jako.
  • V případě potřeby spusťte FossaMail (Lightning již musí být naistalován.)
  • Vyberte Soubor > Otevřít > Soubory kalendáře z panelu nabídek FossaMailu.

Vyberte soubor kalendáře, který jste uložili na váš pevný disk během kroku č. 2.

Ve vašem zobrazení kalendáře se objeví nový kalendář státních svátků.

 

Export a sdílení kalendáře

Používání s Google kalendářem

Nebo

Stránky podpory ke kalendáři

 

Tak co, líbil se Vám náš malý seriál? Vím, že byl dost detailní, že mohl být kratší, ale jde o to, že byl určen i pro lidi, kteří k Linuxu postupně přicházejí zklamáni Windows 8; 8.1 a 10 a ještě nejsou v Mintu jako doma. Chtěl jsem proto, aby viděli, že i klikací způsoby v Mintu fungují, že se není třeba toho Linuxu obávat. A o to mi šlo především.

A jak takový FossaMail může vypadat, když spravuje více účtů? Třeba takhle:komplet vzhled

Hodně zdaru a mějte se.

ikona

 

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.