RC LM 17.2 Rafaela vyjde v červnu

1013__100x100_linux-mint-15Clem minulý týden oznámil, že RC verze Linux Mintu 17.2 bude vydána v červnu 2015 a bude zahrnovat důležité nové funkce, aktualizace a opravy chyb. Mimo jiné, bude postavena na novějším jádru a základní verze budou s Cinnamonem 2.6 a Mate 1.10.

Za zmínku také stojí, že Linux Mint 18 se bude vydán v roce 2016.

Jak už asi víte, vývojáři Linux Mintu se rozhodl používat pouze LTS verze Ubuntu jako kódový základ pro své nové verze Mintu a že mezi dvěma hlavními verzemi budou vydávány nové verze na předchozím základu.

Štítky , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: archiv

články, jejichž autoři požádali o smazání účtu

2 reakce na RC LM 17.2 Rafaela vyjde v červnu

 1. Koloman Bartha říká:

  Dobrý den,

  Podařilo se mi nainstalovat LM 17,2 Rafael . Na zkoušku, chci nahradit Win XP. Bohužel mi nefunguje Wi-Fi ani bloutooth.

  Můžete mi poradit jak NATO?

  Děkuji předem, Kami

  • takyradějianonymně říká:

   Nějak jsi zabloudil 🙂 tady to je článek už 3 roky starý a jen jako informativní hláška o vydání další verze systému, ale navíc ty vůbec neuvádíš to podstatné … co máš za počítač resp. v něm za karty a tím pádem je třeba řešit k nim asi správné ovladače. Protože máš asi nějaký nestandard.

   Na radění jak se ty ptáš je přece fórum Mintu! Před tím si zadej ještě vhodné google tj. jestli se neptal někdo před tebou i ve světě. Tak třeba mně jen už asi za 2 vteřiny vypadl tento odkaz dokonce i z fóra Mintu, jako příklad a abys měl představu že odpověď rozhodně obvykle není jen na 1 větu o 4 slovech:
   https://forum.linux-mint-czech.cz/viewtopic.php?f=15&t=3320
   … můžeš postupovat přiměřeně