Instalace motivu ikon Potenza a Potenza Orange v Linux Mintu

[singlepic id=238 w=220 h=100 float=right]Dnes se vrátíme k motivům ikon pro Linux Mint. Konkrétně to bude téma s názvem Potenza. Sice jsme už o něm asi před měsícem psali, ale nedávno bylo aktualizováno na verzi 1.0.1 a vznikla navíc i jeho oranžová varianta.

Potenza ikony jsou nádherné ikony, vytvořené týmem Mystras. Jejich snahou bylo vytvořit kompletní sadu ikon pro Linux. Potenza ikony se hodí ke každému tématu a jak se světlým, tak i s tmavým motivem vypadají skvěle. Autoři při uvedení této sady ikon byli inspirováni tématem Faenza. Nový motiv Potenza Orange, jež byl vydán včera, také vypadá velice pěkně.

 

1: Potenza Ikony

Tyto ikony obsahují také téma Potenza Dark, které zobrazí tmavé ikony na světlém motivu panelu.

Chcete-li si nainstalovat ikony Potenza v Linux Mintu, otevřete terminál (např. Ctrl + Alt + T ) a zadejte následující příkazy:

  • sudo add-apt-repository ppa:noobslab/potenza
  • sudo apt-get update
  • sudo apt-get install potenza

[singlepic id=237 w=420 h=340 float=center]

 

2:  Potenza Orange Icons

Chcete-li si nainstalovat ikony Potenza Orange v Linux Mintu, otevřete terminál (např. Ctrl + Alt + T ) a zadejte následující příkazy:

  • sudo add-apt-repository ppa: noobslab/potenza
  • sudo apt-get update
  • sudo apt-get install potenza-orange

[singlepic id=239 w=420 h=340 float=center]

[singlepic id=240 w=420 h=340 float=center]

 

Nyní již stačí jen zvolit si dané téma ikon v nastavení pracovního prostředí nebo pomocí nástroje Ubuntu Tweak a máte na desktopu na Vánoce krásný motiv ikon.

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.